Webdam (2.1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: yes
bs: da

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Topic
bs: Tema
