Webdam (2.1.0) - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Tag
cs: Štítek

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Upload
cs: Nahrát

en: no
cs: ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Original
cs: Původní

en: Folder
cs: Složka

en: seconds
cs: sekund

en: Topic
cs: Téma

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: pixels
cs: pixelů

en: File upload
cs: Nahrát soubor

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Performance settings
cs: Nastavení výkonu
