Webdam (2.1.0) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Tag
et: Sildid

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: no
et: ei

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Loop
et: Silmus

en: Original
et: Originaal

en: Folder
et: Kaust

en: Topic
et: Teema

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: pixels
et: pikslit

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Performance settings
et: Jõudluse seaded

en: Autoplay: %autoplay
et: Automaatne taasesitus: %autoplay

en: Loop: %loop
et: Silmus: %loop

en: Muted: %muted
et: Vaigistatud: %muted

en: Muted
et: Vaigistatud

en: Show playback controls
et: Näita esituse juhtvalikuid
