Webdam (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: yes
fa: بله

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Tag
fa: برچسب

en: Search
fa: جستجو

en: Password
fa: گذرواژه

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Upload
fa: بارگذاری

en: no
fa: خیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Media
fa: رسانه

en: Loop
fa: حلقه

en: Original
fa: اصلی

en: Folder
fa: پوشه

en: Topic
fa: موضوع

en: Video
fa: ویدیو

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Document
fa: سند

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: pixels
fa: پیکسل

en: Mini
fa: کوچک
