Webdam (2.1.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Tag
hr: Oznaka

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Upload
hr: Otpremi

en: no
hr: ne

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Topic
hr: Tema

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: pixels
hr: piksela
