Webdam (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Tag
lv: Birka

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: no
lv: nē

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Loop
lv: Cilpa

en: Original
lv: Oriģināls

en: Folder
lv: Mape

en: Topic
lv: Tēma

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Document
lv: Dokuments

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: pixels
lv: pikseļi

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts
