Webdam (2.1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: yes
os: ойы

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Search
os: Агуырд

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
