Webdam (2.1.0) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: yes
pl: tak

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: no
pl: nie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Loop
pl: Pętla

en: Original
pl: Oryginał

en: seconds
pl: sekundy

en: Topic
pl: Temat

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: pixels
pl: piksele

en: File upload
pl: Dołącz plik

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Performance settings
pl: Ustawienia wydajności

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Size: %width x %height pixels
pl: Rozmiar: %width x %height pikseli

en: Select assets
pl: Wybierz zasoby

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem
