Webdam (2.1.0) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: yes
ps: هو

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: no
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Topic
ps: موضوع
