Webdam (2.1.0) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: yes
sv: ja

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Tag
sv: Etikett

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Upload
sv: Ladda upp

en: no
sv: nej

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Folder
sv: Mapp

en: seconds
sv: sekunder

en: Topic
sv: Ämne

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: pixels
sv: pixlar

en: File upload
sv: Uppladdning av fil

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Performance settings
sv: Inställningar för prestanda

en: Select assets
sv: Välj tillgångar
