Webex Client (1.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
