Webex Client (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Code
th: รหัส

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
