Webex Client (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Code
ug: كود
