Webex Client (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Default
id: Bawaan

en: Client ID
id: ID Klien

en: Code
id: Kode

en: Scope
id: Lingkup

en: Machine name
id: Nama mesin
