Webex Client (1.0.10) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Code
fi: Koodi

en: Scope
fi: Kohde

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
