Webex Client (1.0.10) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Code
kk: Коды
