Webex Client (1.0.10) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Code
nn: Kode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
