Webex Client (1.0.10) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Administration
pt: Administração

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Code
pt: Código

en: Machine name
pt: Nome de máquina
