Webex Client (1.0.10) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Administration
ur: تنظیم

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Code
ur: کوڈ
