Webex Client (1.0.11) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Administration
de: Verwaltung

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Client ID
de: Client-ID

en: Make default
de: Als Standard festlegen

en: Scope
de: Anwendungsbereich

en: Machine name
de: Systemname

en: Connected
de: Verbunden

en: Access Token
de: Zugriffs-Token

en: Refresh Token
de: Token neu abrufen

en: Expires In
de: Verfällt in

en: Token Type
de: Token-Typ
