Webex Client (1.0.11) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Code
te: కోడ్
