Webex Client (1.0.12) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Code
jv: Kode

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
