Webex Client (1.0.12) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Administration
fa: مدیریت

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Machine name
fa: نام دستگاه
