Webex Client (1.0.3) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Code
am: ኮድ
