Webex Client (1.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Code
bn: কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
