Webex Client (1.0.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Code
hr: Kôd

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
