Webex Client (1.0.6) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Code
lv: Kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
