Webex Client (1.0.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Default
nl: Standaard

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Make default
nl: Maak standaard

en: Scope
nl: Bereik

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Access Token
nl: Toegangstoken
