Webex Client (1.0.8) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Administration
ar: إدارة

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Code
ar: الكود

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
