Webex Client (1.0.8) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Administration
gl: Administración

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Code
gl: Código

en: Machine name
gl: Nome de sistema
