Webex Client (1.0.8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Code
ku: کۆد
