Webex Client (1.0.8) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Default
mn: Анхны утга

en: Code
mn: Код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
