Webex Client (1.0.8) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Administration
sk: Administrácia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Code
sk: Kód

en: Scope
sk: Rozsah

en: Machine name
sk: Strojový názov
