Webex Client (1.0.9) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Administration
be: Кіраванне

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Code
be: Код

en: Machine name
be: Машынная назва
