Webex Client (1.0.9) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Code
uk: Код

en: Make default
uk: Зробити типовим

en: Scope
uk: Область

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Connected
uk: З'єднано

en: Access Token
uk: Токен доступу

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта
