Webfactory (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (44 entries)

en: title
es: título

en: Status
es: Estado

en: Prefix
es: Prefijo

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: List
es: Listado

en: Language
es: Idioma

en: Action
es: Acción

en: ERROR: fopen(@file, 'ab') failed
es: ERROR: fopen(@file, 'ab') falló

en: ERROR: fwrite(@file) failed
es: ERROR: fwrite(@file) falló

en: Reset
es: Restablecer

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: Updated
es: Actualizado

en: Theme
es: Tema

en: content type
es: tipo de contenido

en: Mail
es: Correo

en: Site name
es: Nombre del sitio

en: Host
es: Servidor

en: Up to date
es: Actualizado

en: Configuration
es: Configuración

en: Channel
es: Canal

en: Profile
es: Perfil

en: Database name
es: Nombre de la base de datos

en: Port
es: Puerto

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Token
es: Comodín

en: Plugin
es: Extensión

en: Duplicate
es: Duplicado

en: New content
es: Nuevo contenido

en: Site configuration
es: Configuración del sitio

en: Apply
es: Aplicar

en: Deploy
es: Desplegar

en: Channels
es: Canales

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Synchronize
es: Sincronizar

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Bundles
es: Paquetes

en: Bundle
es: Paquete

en: Drupal user
es: Usuario de Drupal

en: Database configuration
es: Configuración de la base de datos

en: Entities
es: Entidades

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
