Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: title
hy: վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Mail
hy: Փոստ

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Host
hy: Հոսթ

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Database name
hy: Տվյալների բազայի անվանումը

en: Port
hy: Պորտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Database configuration
hy: Տվյալների բազայի կոնֆիգուրացիա
