Webfactory (8.x-1.1-beta1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Host
ne: होस्ट

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: Database configuration
ne: डाटाबेस को सेटअप
