Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: General
ast: Xeneral

en: Authored on
ast: Autoría en
