Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: General
be: Агульны

en: Authored on
be: Дата:

en: - Select -
be: - Выбраць -
