Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Remove
bs: Ukloni

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Authored on
bs: Napisano
