Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Add another
cs: Přidat další

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Custom
cs: Vlastní

en: General
cs: Obecné

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: settings page
cs: stránka s nastavením

en: Changed
cs: Změněno

en: - Select -
cs: - Vyberte -
