Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Author
cy: Awdur

en: Remove
cy: Symud

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Custom
cy: Addasu

en: General
cy: Cyffredinol

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: settings page
cy: tudalen gosodiadau
