Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: General
et: Üldine

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: - Select -
et: - Vali -
