Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Remove
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Authored on
fi: Luotu

en: settings page
fi: asetussivu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: - Select -
fi: - Valitse -
