Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Remove
fr: Retirer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Add another
fr: En ajouter un(e) autre

en: Created
fr: Créé

en: Custom
fr: Personnalisé

en: API Key
fr: Clé d'API

en: General
fr: Général

en: Authored on
fr: Écrit le

en: settings page
fr: page des paramétres

en: Changed
fr: Modifié

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.
