Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
