Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: Remove
ja: 削除

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Custom
ja: カスタム

en: General
ja: 全般

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: - Select -
ja: - 選択 -
