Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Author
ku: نووسەر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: General
ku: گشتی

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
