Webflow Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: General
lt: Bendras

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
